Říjen 2009

Dalši večer s Atmou

30. října 2009 v 12:57 Meditace

Nádherné setkání s Atmou

Ctvrtek, 5.listopadu 2009, 18h-21h.Om Arunacala. Oldrichovice u Trince c.522.

Byl to super večer, kdy jsme se intenzívně spojili, cítili jsme radost, lásku i podporu něčeho většího a mnozí měli také nadsmyslové zážitky, aby poznali, že tady ten svět je jen maličké zrcadlení něčeho mnohem většího, ba i mnohem mnohem nádhernějšího v nás. Načerpali jsme mnoho energie a inspirace. Kouzelně zahrál v závěrečné meditaci na didgeridu Pavel Vank. Díky všem. Atma si nesmírně cenila otevřenosti účastníků, takže se těší na březen, kdy společně připravíme 2 večerní setkání úterý a středa 16.,17.3. Krasné dny a přeji jasné klidné vědomí, které je pouze přítomné tomu, co je! Žádná minulost, žádná budoucnost, žádné zbytečné myšlenky.

Seminář Umění vztahu

26. října 2009 v 9:38 SEMINÁŘE

Umění vztahu

So, 14.11. 9h - 20h, Óm Arunáčala, Oldřichovice u Třince 522

Seminář pro porozumění a nácvik fungování partnerských vztahů. shrnutí skvělého semináře Bhagata J. Zeilhofera z Osho Shangrilla centra v Lažanech "Esence vztahu".

Jak žít v moderním vztahu, zůstat sám sebou, podporovat lásku a cestu ke své Duši. Opravdové setkání je možné jen pokud vychází z naší Duše. Podíváme se na to, co nám brání být v kontaktu s tím větším v nás. Láska a štěstí ve skutečnosti nepřichází od partnera, ale vynořuje se z hloubky našeho vědomí, když se otevřeme s důvěrou, beze strachu a bez podmínek. Co nám brání tomuto prožitku je vyhýbání se dávným zraněním, které jsme už zapomněli, projekce vlastních omezení a podvědomé systemické síly. Ve vztahu si vyvíjíme strategie požadavků, které mají zalepit díry v psychice po těchto zraněních a jsme zklamáni, když se nám to nedaří. Vztah nám ve skutečnosti přesně zrcadlí, jak se vyhýbáme přímému spojení s Duší. Ve skutečném vztahu jsou si oba oporou na této cestě, jsou sami sebou a nestrhávají druhého do svých, ani se sami nenechávají strhávat do děr partnera. Podíváme se na naše naprogramování v dětství…

Techniky: zkoumání ve dvou, procvičovací skupinky(modelové konstelace), diskuze o tématech, dechové a zvukové meditace.
Témata: vzorce chování, srategie žádání, tendence závislosti a nezávislosti, základní a psychologické instinkty, háčky, které nás drží v nefunkčních vztazích.Tantrický pohled a systemický pohled (RK)

Cena 400 Kč
Záloha: 200 Kč
Zálohu pošlete na účet 154205201/0300, zpráva Vztahy a vaše příjmení

Místo: Oldřichovice u Třince
Od Frýdku Místku dole před Třincem (na Tyrské) odbočit směr Tyra a po 3km kostel a naproti obchod, za kostelem doleva a zase doleva - 200m rovně mezi domky, malý dům červená střecha naproti 2 vilám

Rostislav Tomanec - Výcvik u Bhagata J. Zeilhofera a tantra u Johna Hawkena
M:736 205 756
http://arunacala.blog.cz

Meditace s Atmou na Átman

21. října 2009 v 12:03 Meditace

Meditace s Atmou

Meditace a její praktické aplikace v denním životě
Prožitkový přístup
Pá, 23.10., 18h až 21h, Óm Arunáčala, Oldřichovice u Třince 522.
Vstup: 90 Kč


Program: meditace + téma
Meditace a Inquiry: Spočívání v jádru našeho Bytí a meditace v dením životě


Eva Atma Schiller
Eva Atma je Čecho-Kanaďanka, která pracuje s duchovním cvičením popsaném v
knihách Eckarta Tolleho, "Moc přítomného okamžiku" a "Nová Zem", od roku 2002 v
USA, v Kanadě a v Evropě. Poslední čtyři zimy strávila v Indii, dále žije v
Čechách a ve Vancouveru, Kanadě.

V kruhu mužů

10. října 2009 v 18:36 Rodinné konstelace

Setkání a konstelace v kruhu mužů jsou jedinečnou příležitostí, jak posílit mužskou energii, dotknout se ryze mužských témat a upevnit své Já v mužském těle. Příležitost, jak být mužem, sám sebou, v dnešním virtuálním světě bez tomahawků.

Sobota, 7.11., 9h - 18h. Oldřichovice 522. Óm Arunáčala. Cena=200 Kč, stálí účastníci 150 Kč. Přihlášky e-mailem:rtomanec@seznam.cz anebo 736205756.