Červenec 2011

Zážitky z meditací v King údolí a pyramidě

15. července 2011 v 19:16 | Přítel Óm Arunáčaly |  Meditace
Byl jsem tam již potřetí a je to stále hlubší a hlubší, i když včera jsem měl před meditací, respektive ještě před odjezdem z Ostravy zvláštní pocity nerozhodnosti.Bylo to jen v mé mysli, už to vím ( i jsem to věděl, ale nechtěl jsem to nějak přijmout ) a při cestě do King údolí se vše projevilo a ukázalo. Některé myšlenky se doslova zhmotnily:-)Už naladění na zahradě a průchod labyrintu mi přineslo sklidnění a příval energie, která mi doslova vibrovala v rukách...Pochod v tichu do údolí tuto energii zesiloval až jsem měl chvilkama pocit, že se vznáším. Jedna z nejistot, které mě z mého okolí zrazovala, bylo počasí. Když jsem Ti volal,řekl jsi mi jak to bude a já pochyboval, ne o Tobě, ale o sobě (v té chvíly v Ostravě lilo jako z konve)Proto pocit u pramene, kdy se nebe doslova rozestoupilo, modrý kruh nebe a paprsky slunce zalilo údolí mě doslova vyrazil dech. To bylo to zhmotnění.Věděl jsem,že je vše tak, jak má být:-) Energie slunce prostoupila do mého těla a více mi pomohla se ponořit hlouběji do sebe.Při sestupu do King údolí jsem zažíval pocity vděku a pokory, jako při návratu domů.Meditace v kruhu, spojení s vodou,zemí, vzduchem,éterem, zvuky lesa přineslo hluboké sklidnění a při spojení s mohutným dubem jsem byl součástí všeho.Byl jsem vše a vlastně nikdo.Krása!
Musím Ti říct, že při cestě v mauně je vše velmi intenzivní.Vůně,zvuky a jiné vjemy jsou ostřejší a zároveň krásnější.Pak meditace v pyramidě ukončila hluboký zážitek krásným příchodem Klárky s dítětem a Radkem.To dítě vyzařovalo neuvěřitelný klid, tak jako rodiče :-) Pocity štěstí a lásky zalívají mé srdce a přenesl jsem to i domů, kde se mi nádherně úsínalo a probouzelo :-) Ráno krátka meditace navodila stejný stav uvnitřnění a tento stav trvá i když píšu tyto řádky v kanceláři.Šrí Brahmam v Praze

15. července 2011 v 19:05 | Slunce Arunáčaly |  Cesta poznání

Zdravím všechny příznivce přímé stezky poznání. Velký představitel poselství Ramany Maharšiho z Arunáčaly, Šrí Brahmam, přijede 29.7. do Prahy a až do 7.8. (možná déle) bude rozdávat daršany (přenosy vnitřní energie míru a poznání) během společných setkání (satsangů) ráno v 10h a večer v 18h na ZŠ v ul. Bílé v Praze Dejvicích. Po a Čt volno, přes týden jen večer. Bližší info www.brahmam.net. Kdo chcete opravdu pokročit v poznání vnitřního míru a ticha a nemáte již svého vědomého učitele, ale i přesto, doporučujeme co nejvíce návštěv. Setkání jsou striktně zdarma.
Ómmm Ramana Ramana Ramana Ómmm

Zázračná voda

7. července 2011 v 15:35 | Slunce Arunáčaly |  Cesta poznání
Jak už dobře víte, pramenitá horská voda, která bublá přes kaskády a kameny, má naprosto jinou energii a strukturu oproti vodě v bazénech, nádržích a tekoucí z kohoutku. Je doslova živá. Do vody se vše, co se s ní děje, zapisuje. Vůbec nejde o chemické složení. I tzv. mrtvá voda získá energii zpíváním manter, modlitbami, vyslovováním krásných slov jako miluji tě a děkuji..anebo postavením sklenice s vodou na mandalu se slovy "láska", "vděčnost". Taková voda čerstvounce chutná i po třech dnech a taky je léčivá.Zatímco balená voda s tím nejlepším minerálním složením je v podstatě mrtvá...
To, co chci hlavně sdělit, je léčivý zázrak prosté pramenité vody. Vždy jsem se jí léčil, ale teprve nyní chápu, jak to funguje a o to více pozornosti jí věnuji. Potírám si obyčejnou vodou bolestivá záda a cítím její hojivé účinky. Nyní je léto, choďte k řekám, zejména k jejím pramenům a koupejte se v ní a děkujte ji, děkujte a vyslovujte slova lásky, voda vás vnímá a odpovídá změnou své molekulární struktury. Vytvoří nádherné obrazce a nese si vytvořenou oživující energii. Je doslova živou vodou. Koupejte se celý rok v horských řekách anebo aspoň potírejte u pramenů. A stále jí děkujte! Vyslovujte slova díků i svému tělu a dávejte si pozor, jak se sebou hovoříte a jak myslíte, protože vše na planetě, včetně vašeho těla, je vytvořeno z vody. Vaše myšlenky se zapisují do vody a utvářejí také vaše tělo.
Ze srdce přírody
Slunce