Květen 2014

Nové možnosti konzultací

15. května 2014 v 14:31 | Slunce Arunáčaly |  Terapie
Protože sem tam se ozývají také lidé zdaleka, zavedl jsem na zkoušku něco, co jsem nazval "EMAILING". Emailovou korespondenci, ve které pomáhám tazateli řešit jeho aktuální svízelnou situaci. Během tohoto emailingu má klient čas použít uvedené rady a dojít do dalšího bodu, kde si rozebereme, jak dál, jaký další krok by mohl být léčivý.

Už během prvního EMAILINGU jsem si uvědomil, že je tu něco, co může skvěle doplnit a někdy i nahradit osobní konzultaci i konstelaci, zvlášť u těch, kteří už mají základní žešení za sebou a nyní se chtějí jen zorientovat v něčem novém.

Nasadil jsem pro mě celkem šibeniční PODMÍNKY: 5 EMAILŮ za 390 Kč! Uvědomuji si, že kdyby se najednou přihlásilo více než pět lidí a každý svůj dotaz rozepíše na celou stránku, tak mě to dost zahltí a ani moc nevydělám, ale přesto tuhle službu pro vás nabízím. A navíc 2 emaily za 190 Kč, tedy 2. ZDARMA.

Někdy se člověk opravdu ocitá v dost prekérní situaci, která si žádá urychlené rozhodnutí, a když potom zpětně slyším řešení a důsledky...- no, všechno může být uřitečnou zkušeností - tak raději nabízím tuto další možnost.

Samozřejmě SKYPE je taky možný, ale moc to rád nemám... 390 Kč - 50 min.

Krásný den, přestože prší, přeji všem!
Je to doba, kdy je třeba jít více do sebe a těšit se z vnitřní radosti...!

Ale i vnějších vztahů, kdy máme více času pro sebe...