Říjen 2014

Nakousněte své vlastní TÉMA PRÁCE

31. října 2014 v 9:17 | Rostislav |  Rodinné konstelace
RADOST Z PRÁCE A UMĚNÍ JEDNAT!
So, 8. listopadu, 2014
9h - 18h
Byznys Srdce. Oldřichovice 522

Jak zvládáte námitky? Například, "je to drahé" anebo "nemám čas" ? Jak reagujete na "NE" v práci, obchodě, podnikání, ve vztazích? Umíte z "NE" udělat obchod bez dotěrných argumentací dealerů, přehnaných slev a přesvědčování, jen dobře volenou otázkou a svým klidem?
Jak jste na tom s telefonováním? Umíte si dohodnout schůzku bez odmítání?
Umíte se radovat z práce? Na čem závisí, aby jste svou práci vnímali jako tvořivou?
A co SEBEDŮVĚRA a DŮVĚRA ve vaše služby, práci anebo produkt a v LIDI? Na čem SEBEDŮVĚRA závisí? Na tom, co umíte anebo je to v něčem jiném?
NABÍJÍ vás práce anebo vysává?
Kde hledat svoji VNITŘNÍ VIZI, která vás vede?
Jak KOMUNIKOVAT se svým NITREM? Vnímat INTUICI?
Co je klíčové pro KOMUNIKACI se zákazníkem, jsou to odborné znalosti anebo umění navodit DŮVĚRU a získat zájem?
Umíte klást otázky anebo jen mluvíte a mluvíte? Anebo se dokonce bojíte mluvit?


TO VŠECHNO a více BUDEME PROBÍRAT NA SEMINÁŘI, na který se můžete ještě přihlásit a nakousnout svoje téma!


PŘIHLÁŠKY a info: rtomanec@seznam.cz. 736205756

RADOST Z PRÁCE A UMĚNÍ JEDNAT! So, 8. listopadu, 2014 9h - 18h Byznys Srdce. Oldřichovice 522 Jak zvládáte námitky? Například, "je to drahé" anebo "nemám čas" ? Jak reagujete na "NE" v práci, obchodě, podnikání, ve vztazích? Umíte z "NE" udělat obchod bez dotěrných argumentací dealerů, přehnaných slev a přesvědčování, jen dobře volenou otázkou a svým klidem? Jak jste na tom s telefonováním? Umíte si dohodnout schůzku bez odmítání? Umíte se radovat z práce? Na čem závisí, aby jste svou práci vnímali jako tvořivou? A co SEBEDŮVĚRA a DŮVĚRA ve vaše služby, práci anebo produkt a v LIDI? Na čem SEBEDŮVĚRA závisí? Na tom, co umíte anebo je to v něčem jiném? NABÍJÍ vás práce anebo vysává? Kde hledat svoji VNITŘNÍ VIZI, která vás vede? Jak KOMUNIKOVAT se svým NITREM? Vnímat INTUICI? Co je klíčové pro KOMUNIKACI se zákazníkem, jsou to odborné znalosti anebo umění navodit DŮVĚRU a získat zájem? Umíte klást otázky anebo jen mluvíte a mluvíte? Anebo se dokonce bojíte mluvit? TO VŠECHNO a více BUDEME PROBÍRAT NA SEMINÁŘI, na který se můžete ještě přihlásit a nakousnout svoje téma! PŘIHLÁŠKY a info: rtomanec@seznam.cz. 736205756
Janička to nakousla na Bystrém plese v Západních Tatrách...

JAK ZÍSKAT PRÁCI A RADOVAT SE Z NÍ

23. října 2014 v 13:10 | Rostislav |  SEMINÁŘE

RADOST Z PRÁCE A UMĚNÍ JEDNAT


Slyším dnes často, že není práce a nejsou peníze, apod. , ale vidíme to skutečně kolem sebe, vidíme to například, když projíždíme kolem Tesca? Třeba v sobotu?

Slyším i věty typu: "Mladí dnes nemají motivaci pracovat. Za 50 korun na hodinu, kdo by pracoval"…
Našli jejich rodiče hodnoty, podle kterých by se jejich děti mohly řídit? Asi ne…

Vidíte? Jak může mít práci a dobrý plat někdo, kdo si práce neváží!!!
Podívejte se na staré vesnické mistry… Oni vědí nebo cítí, ŽE PRÁCE SAMA JE ODMĚNOU!!!

Kdysi, no kdysi, před devíti lety jsem změnil profesi a začal topit, uklízet, prodávat lístky v sauně za 50 korun na hodinu. A měl jsem rodinu, první dceru, auto. A říkal jsem si: "To je peněz, to je nádhera, můžu si tu stát za pultem jako král, mluvit se zákazníky a být v naprostém klidu."
Co myslíte, jak dlouho mě asi Život nechal v sauně, že? Už za dva tři měsíce jsem dostal novou nabídku, lépe placenou, abych se dál rozvíjel a za půl roku, jsem si už mohl vybírat.
Vesmír nesmírně podporuje tu SPOKOJENSOT A VDĚČNOST A CHUŤ NA SOBĚ PRACOVAT! Ale nesmí to být jen plošná práce, musí se jít do hloubky své psychiky!


Prostě VESMÍR MÁ RADOST Z VAŠÍ RADOSTI A PODPORUJE VÁS JEŠTĚ VÍC
Jeden přítel mi kdysi řekl pravdivou větu: "Podívej se jak Bůh (tehdy jsme ještě používali tohle slovo…) pracuje, neustále slouží všem. Rostliny dávají kyslík, voda teče, země plodí, atd… Musíš být vždy ochoten přijmout jakoukoliv práci a nevyvyšovat se nad ní, jen být vděčný a pracovat, co nejlépe." Mluvil mi z duše a cítil jsem to úplně stejně.
Vždy jsem si domluvil podmínky, ale pak už jsem pracoval naplno pro svou radost a co nejlíp, jak jsem dovedl pro svůj vlastní VNITŘNÍ POCIT! No a


ŽIVOT TOHLE MILUJE a ODMĚŇUJE!
A DÁLE, MILUJETE SVOU PRÁCI? Jestli ne, za co vás život může odměňovat?
Ve svém životě jsem se téměř vždy rozhodoval pro PRÁCI, KTEROU MILUJI, KTERÁ MI JDE Z DUŠE a byl jsem překvapený, že mi chodí i ty peníze!
Protože, JAKOU ENERGII DÁTE DO PRÁCE, KTEROU DĚLÁTE JEN "KVŮLI PENĚZŮM"?

No vidíte! Ale samozřejmě, pokud se učíte PRACOVAT V PŘÍTOMNOSTI, zjišťujete, že MILUJETE KAŽDOU PRÁCI!
To jsem také začal zjišťovat. Že když mě něco nebavilo aměl jsem k tomu odpor, začal jsem jít naplno do UVĚDOMOVÁNÍ PŘÍTOMNOSTI a najednou se to změnilo!!! Začalo mě bavit i to, co jsem neměl rád!


Takže NENÍ TO JEN O TÉ PRÁCI, JE TO O NÁS!!!
PENÍZE JSOU NÁDHERNÉ, PENÍZE JSOU TAKÉ LÁSKOU!
Pokud máte špatné soudy o penězích, tak se vám s nimi nemůže dařit dobře! Mám i přítele, který dřív pořád mluvil, jak všechno bez peněz, a že to je řešení…A pak neustále dostával nabídky práce jen za bydlení a stravu…

PENÍZE NEKAZÍ CHARAKTER, PENÍZE UKAZUJÍ CHARAKTER, jsou ZRCADLEM, jako vše ostatní!

Co mi dnes říkají v mnoha firmách o mladých lidech? - "My bychom nějaké lidi potřebovali, ale myslíš, že chtějí pracovat? Stojí a dívají se, co po nich chceme a po měsíci zmizí!"
Říká vám to něco?

Mí přátelé, kteří chtějí pracovat, jsou ochotni se učit a makat, mají stále víc a víc práce!

To, co vidím u mnoha lidí jako překážku je: POHODLÍ a touha MÍT PENÍZE ZADARMO. Pak samozřejmě ZTRÁCEJÍ HODNOTU PENĚZ a velmi rychle o ně přicházejí!

CO JSEM POCHOPIL O PRÁCI A VYDĚLÁVÁNÍ PENĚZ, JAK FUNGUJE PROCES ZÍSKÁVÁNÍ PRÁCE A ODMĚŇOVÁNÍ?
No především, nás platí a ODMĚŇUJE ŽIVOT sám! Když naplno pracujete a chcete se rozvíjet, život to vnímá, je přece ve vás a dává vám další práci i ty peníze. A pokud jste VDĚČNI za to, co dostáváte, tak vám dává ještě víc, protože to je ENERGIE ŽIVOTA, VDĚČNOST - LÁSKA, KLID, RADOST, SPOKOJENOST JE ČISTOU ENERGIÍ ŽIVOTA!!!
Takže pokud TYTO KVALITY dovedete ve své práci projevovat, MÁTE VŽDY PENÍZE.


Mnohokrát jsem si ověřil, že v okamžiku, kdy jsem si řekl, CHCI PRACOVAT a začal jsem třeba na své zahradě, začaly chodit nabídky, když jsem si řekl CHCI TEĎ ODPOČÍVAT A MÍT ČAS NA PRÁCI NA SOBĚ, zase to ustalo.
Takže CHCETE-LI PRACOVAT, začněte hned s jakoukoliv PRÁCI a PRACUJTE NAPLNO, S NEJLEPŠÍ KVALITOU A POCTIVOSTÍ a Život to odmění, on je ve vás, vychází z vás, takže vás nenechá na holičkách.


Co je tady však PROBLÉMEM? No často máte přehnané osobní touhy a žádosti, kupujete si věci, na které ještě nemáte, neuzrál pro ně čas anebo pro ně nejste připraveni a dostáváte se do DLUHU!!!
JAKMILE VYTVÁŘÍTE DLUH, TVOŘÍTE DLUH I VE SVÉ PSYCHICE, porušujete rovnováhu a ztrácíte spokojenost. Mnozí lidé to řeší tak, že si půjčují a utrácejí ještě víc, v domění, že si tím "udělají radost" a ZAMOTÁVAJÍ SE TAK DO UTRPENÍ víc a víc.

LIDÉ, KTEŘÍ SI CHTĚJÍ TAKZVANĚ UŽÍVAT, CHTĚJÍ OD ŽIVOTA VÍC BRÁT NEŽ DÁVAT, SI VYTVÁŘEJÍ VE SVÝCH ŽIVOTECH VELKÉ TRÁPENÍ. PROSTĚ VYTVOŘÍ DLUH - DÍRU. Často pak trpí depresemi!


ŽIVOT MÁ RÁD, KDYŽ PRACUJEME, protože tím ve skutečnosti pracujeme na sobě a rozvíjíme se. Víte, co se začne dít, když se rozhodnete na sobě PRACOVAT VĚDOMĚ a začnete se cíleně rozvíjet v souladu se svým VNITŘNÍM CÍTĚNÍM? NO TO JE PRO VESMÍR ÚPLNÝ BALZÁM a okamžitě začnete cítit JEHO VELKOU PODPORU.
Takže, chcete-li DOBROU PRÁCI I DOBRÉ PENÍZE, PRACUJTE PRO SVÉ SRDCE!

PÁTREJTE, KDO JSTE, CO JE VAŠE VNITŘNÍ VIZE, DĚLEJTE, CO CÍTÍTE V SRDCI, UČTE SE ŽÍT A PRACOVAT VĚDOMĚ, NAPLNO A S NEJVĚTŠÍ KVALITOU SAMI PRO SEBE A NEUSTÁLE SE V TOM BUĎTE OCHOTNÍ ROZVÍJET, zlepšovat! Rozvíjet v souladu se svým NITREM, pátrejte, co je to vaše NITRO A UVIDÍTE, ŽE SE
DĚJÍ ZÁZRAKY!!!

O tom všem i více bude chystaný SEMINÁŘ,

RADOST Z PRÁCE A UMĚNÍ JEDNAT
BYZNYS SRDCE
SO, 8.listopadu, 9 - 18H v Oldřichovicích 522.
INFO: rtomanec@seznam.cz. 736205756
MÁTE-LI ZÁJEM DOZVĚDĚT SE VÍCE A PODROBNĚJI PŘIHLAŠTE SE V ČAS! UŽ JEN 9 MÍST

Fotka uživatele Rostislav Slunce Tomanec
Fotka uživatele Rostislav Slunce Tomanec

RADOST Z PRÁCE A UMĚNÍ JEDNAT

22. října 2014 v 16:10 | Rostislav |  SEMINÁŘE
RADOST Z PRÁCE A UMĚNÍ JEDNAT!
So, 8. listopadu, 2014
9h - 18h
Byznys Srdce

SEMINÁŘ, jak získat práci, radovat se z práce a vydělávat v souladu se svým SRDCEM! Pracovat a vydělávat tak, aby vás to nabíjelo!

Tento jedinečný seminář vám ukáže, jak fungují peníze, naučíte se prodejní a obchodní dovednosti, pozitivní komunikaci a schopnosti jednat s klientem a zákazníkem nebo zaměstnavatelem tak, aby mezi vámi proudila pozitivní energie, která podporuje spolupráci i obchod. Protože obchod JE OBCHOD EMOCÍ

Naučíte se komunikaci Srdce - Srdce, zvládání námitek, profesionální techniky jednání, či obchodování, práci s vnitřním klidem, objevování a rozvíjení svých vnitřních kvalit jako je SEBEDŮVĚRA, VNITŘNÍ KLID, ENERGIE, apod.
Naučíte se skvělé věci, které si ověříte v praxi, a jež jsem si sám ověřil a přinesly mi nečekané výsledky! Skutečné dovednosti v praxi, v souladu se Srdcem, tj. naší Vnitřní inteligencí!

Součástí bude samozřejmě i jednoduchý nácvik meditace a práce s Vnitřním klidem. Práce s Tichem je mistrovským nástrojem obchodování, který špičkoví obchodníci, kteří jsou spojeni se svým Srdcem, ovládají perfektně!

Ptáte se, zda je seminář pro vás? Je právě pro vás! To vám zaručuji…J !
Protože taky jsem se ptal, když mi ho nabízeli špičkoví moderní obchodníci otevřeného srdce, cena byla samozřejmě úplně jiná…a jsem za své "ano" VDĚČNÝ!

CENA: 690 Kč

Pro ty z vás, kteří jsou však už rozhodnuti dávám mimořádnou nabídku. Pokud se přihlásíte a zaplatíte částku na účet do 48 h: DO Pá, 24.10.20h:
Cena mimořádná: 390 Kč

A pro ostatní, kteří mi zjednoduší organizaci a přihlásí se do konce října:
CENA zlevněná : 490 Kč

BACHA: Jen 13 míst!
Účet: 154205201/0300, ČSOB


MÍSTO: Oldřichovice 522, před Třincem směr Tyra, u kostela - naproti obchod Korunka - doleva směr Karpentná a hned za kostelem znovu doleva a rovně mezi domky 200m. Naproti dvěma stejným vilám, RD, červený plot, modrá Octávka. Parkujte na křižovatce 50m zpět.

Přihlášky: rtomanec@seznam.cz. M:736205756, http://arunacala.blog.cz

Jídlo: Každý účastník si přinese své vlastní jídlo, které se dá na společný stůl - na zemi..:-) Voda z pramene a čaj nebo melta k dispozici (káva tu možná je taky z minulého semináře, ale tu nepijem..:- ).

MEDITACE, PENÍZE A LÁSKA

21. října 2014 v 8:52 | Rostislav |  Rodinné konstelace
MEDITACE, PODNIKÁNÍ A LÁSKA

A když si dovolím jít ještě dál u VYDĚLÁVÁNÍ PENĚZ, tak co je cílem vašeho podnikání, jsou to ty věci? Peníze, blahobyt?

Já jsem pochopil, že i v této oblasti, chceme-li být ÚSPĚŠNÍ, opravdu úspěšní, za což považuji: JSEM NAPLNĚNÝ v osobním životě, ve svých zájmech, těle a psychice, V PARTNERSTVÍ A RODINĚ, SVÉ PRÁCI, kterou vnímám tvořivě a mám z ní radost i ve VYDĚLÁVÁNÍ peněz!

I v této oblasti, oblasti VYDĚLÁVÁNÍ, musí být cílem LÁSKA!!! A pak věci neuvěřitelně fungují!!! Zvláště dnes, kdy se mnoho lidí, žijících podle modelu STARÉHO SVĚTA - který pomalu končí - TRÁPÍ!

Ovšem o LÁSCE se musíme učit nově a neustále, není to žádná naivní laskavost nebo být vždy příjemný, NÝBRŽ

JE TO VĚDOMÝ ŽIVOT, že si uvědomuji spojitost mezi mým myšlením, jednáním a cítěním a světem, tj. událostmi kolem mě... ZÁMĚR, že se chci učit lásce, a že chci, aby cílem mého jednání i myšlení byla LÁSKA!

A že, aby ve vztahu JÁ - ZÁKAZNÍK, KLIENT - PROUDILA A BYLA UDRŽOVÁNA LÁSKA, v podobě RESPEKTU, ROVNOSTI, PŘIROZENOSTI, PRAVDIVOSTI... Že není mým záměrem vytáhnout z něho peníze, ale spolupracovat a udělat pro něj něco, co opravdu potřebuje, a co CHCE, a co mu pomáhá na JEHO CESTĚ, k JEHO CÍLŮM a ne, co potěší jen mě!.

Tolik jen stručně! Je pěkně, není čas...:-)
A když jsem se začal takhle víc zamýšlet, začali se dít neuvěřitelné věci!

Fakt to není o tom, že není práce, je krize a svět je zkažený...! Je to jen a jen o nás a NAŠÍ SCHOPNOSTI OBJEVOVAT A POUŽÍVAT NAŠE VNITŘNÍ PŘIROZENÉ A NEKONEČNÉ SCHOPNOST A MOŽNOSTII!!!!


VĚŘÍTE TOMU?

NO, JESTLI NE, tak to opravdu ve vašem životě fungovat nebude, ale pokud ANO...

PAK MÁTE UŽ SVÉ ZÁŽITKY A ZKUŠENOSTI!!!!

A já vám je PŘEJI A RADUJI SE Z NICH!

KRÁSNÝ DEN...už je za oknem...:-)

Meditace a podnikání

16. října 2014 v 9:09 | Rostislav |  Meditace
MEDITACE DNES
Mě osobně meditace otevřela dveře ke všemu, co jsem si v životě přál! Samozřejmě, že jsem se musel (A CHCI...) učit další věci, ale meditace mi k nim otevřela dveře. Meditace je katalyzátor - zesilovač!
Dnes se skoro všichni zajímají o vydělávání peněz. Ptám se vás, co považujete za nejdůležitější umění, abyste dovedli dobře vydělávat?
Jsou to známosti, dobré jméno? Odborné znalosti nebo dravost? Manipulace a přesvědčování?
Přátělé ve svém vlastním podnikání hned po škole a vlastně už na škole od roku 1988 jsem si ověřil a dál ověřuji jiné věci: Dělat to, CO OPRAVDU CHCI a jsem z toho NADŠENÝ a udržet si pohodu a VNITŘNÍ KLID ve vyjednávání a vlastně v každé situaci! Teprve pak přicházejí na řadu znalosti!
VNITŘNÍ KLID, ze kterého vychází DŮVĚRA a PŘIROZENÉ jednání a chování dělají zázraky. Vždy se mi to vyplatilo. Většinou, i když na mě zákazník startoval nějakou technikou manipulace a vyvolání strachu, abych zcela přistoupil na jeho podmínky, KLID a práce s TICHEM, většinou zcela obrátily situaci. A pokud ne, tak s takovým člověkem nepotřebuji spolupracovat a obchodovat, nenaplnilo by nás to. Poděkuji a jsem rád, že jsem ušetřil čas. Ale je to vyjímečné, KAŽDÝ SI VÁŽÍ KLIDU A POHODY, pokud ji umíte navodit, vytvořit i udržet.
A jak si vytvoříte v sobě PROSTOR VNITŘNÍHO KLIDU? Jak udržíte na uzdě emoce jako strach anebo rozlobení, které dohodu zabíjí?


Vidíte i tady přichází na řadu MEDITACE!
Ještě vloni nebo předloni bych o tom neměl odvahu psát veřejně, ale dnes, kdy jsem v kontaktu i s lidmi, kteří vydělávají milióny a prohlašují totéž a dělají totéž. Tj. meditaci považují za samozřejmou součást dne, a taky sdělují něco ve smyslu, kdybych měl učit jen jedinou dovednost k úspěšnému životu, BUDE TO MEDITACE!
Vidíte? Pořád na to nejdůležitější nemáte čas? Potom to nejdůležitější - POCIT NAPLNĚNÍ A ÚSPĚCHU v životě nenajdete. A POCIT ÚSPĚCHU v životě na penězích opravdu nezálěží, ale NESMÍRNĚ PENÍZE PŘITAHUJE! To mi potvrdili i tihle pánové a je to samozřejmě i moje dlouholetá zkušenost...
Pokud vás toto téma opravdu zajímá a zatím si s ním nevíte rady, přijďte na KONZULTACE, zpravidla jedno sezení úplně postačí, abyste pochopili, jak TVOŘIT NOVĚ svůj život. Ale samozřejmě HLAVNÍ PRÁCE UŽ PAK LEŽÍ NA VÁS.
Nikdo vám nic nemůže dát! Jen inspirovat nebo něco naučit!
Přeji vám odvahu a vůli VYKROČIT!

R Tomanec: 736205756
rtomanec@seznam.cz