Leden 2015

Po Léčivé síle partnerství v Ostravě

19. ledna 2015 v 17:26 | Rostislav |  SEMINÁŘE
Krásný večer!
Tak máme za sebou už čtvrtý seminář na toto téma a pořád nevycházím z údivu, co s eobjevuje, jaké je to dobrodružství pronikat do tajů tohoto tématu a pozorovat lidi, co to s nimi dělá. Stále nás všechny seminář inspiruje a posouvá dál v chápání. Přibývají lidé, kteří jej navštíví dvakrát, třikrát a je u nich vidět posun. To je radost pro mě, pro druhé. Udělali jsme i mnoho konstelací. Konstelace jsou metoda, s kterou budu stále pracovat i doporučovat, protože jedině ona nám vždy dokáže odhalit netušené věci i možnosti řešení:
Samozřejmě, jsou i jiné možnosti, jako ve všem.
Prostě jsme intenzívně praqcovali, ale také si to užívali.
Když slyším, že někteří po semináři začnou vztah a už vědí jak s ním pracovat, tak je to nádherná odměna za energii všech.
Nevím, kdy bude další podobný, ale doporučuji se o něj zajímat.
Díky všem zúčastněným, organizátorům, sobě, energiím za BOHATSTVÍ PROŽITÝCH INSPIRACÍ A ZÁŽITKŮ!


ZE SRDCE
ROSTISLAV
--

Lázně Lásky

12. ledna 2015 v 14:09 | Slunce Arunáčaly |  Cesta poznání
S Marcelkou na "setkání" to je vždy očista duše, blažená koupel, vědomí je vyčištěné jako průzračné sklo... Kdosi poznamenal: "Jsou to lázně lásky, akorát to neplatí pojišťovna." Smích. Je krásné slyšet, že už to dokáže vnímat tolik lidí.
Přitom se na satsangu dělá míň a míň. Vládne TICHO, promlouvá TICHO. Samozřejmě to občas někdo nevydrží a vstoupí do toho anebo chce zodpovědět nějakou otázku. Je to nějakou dobu potřeba,než s emysl uklidní a najde cestu k vnitřním odpovědím a pochopení. Přesto je většinou klid a člověk může jen tak sedět a pozorovat svou mysl.
Je moc příjemné, když po pár letech tréninku, člověk sedí a POZORUJE TICHO i ve své mysli. Jen tak odkládá myšlenky, pokud se vloudí a sedí si jako POZOROVATEL v tom prostoru TICHA vlastní mysli.
To je asi největší přínos takových satsangů/setkání, ýe mysl časem sama utichá a člověk nalézá to nejvzácnější - KLID MYSLI. A s tímto klidem zjišťuje, žepojednou, pozvolna starosti mizí...jsou vyřešeny KLIDEM.

Jeden příznačný rozhovor se odehrává po takovém setkání asi v mnoha rodinách...

"Kde jste byli?" -
"Na Marcelce z hor." -
"Co jste tam dělali?" -
"Seděli a byli v tichu" -
"Celý den?" -
"Celý den." -
"A hrála aspoň hudba?" -
"Ne, bylo ticho, pokud nikdo neměl žádnou otázku:" -
"Dostali jste aspoň jídlo?" -
"Každý přinesl svoje, ale dalo se to na společný stůl." -
"Kolik to stálo?" -
"Jenom 300 korun." -
...
"Jste se zbláznili?"-

... -

Festival Miluj svůj život

6. ledna 2015 v 5:00 | Rostislav Tomanec |  SEMINÁŘE
42. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů MILUJ SVŮJ ŽIVOT, PRAHA 6. - 8.3. 2015

Gymnázium Omská
Omská 1300
Praha 10, Vršovice

So, 7.3. učebna "D"
12h . 13,45h
Léčivá síla hor a meditace

So, 7.3. učebna "E"
15h -17,45h
Léčivá síla partnerství
Rostislav Tomanec


Program, informace: www.festivalmilujsvujzivot.cz, www.ezotera.cz

Článek Léčivá síla partnerství: Internetové noviny Ezotera č.4

Štěstí zdraví vinšujeme..:-)

2. ledna 2015 v 13:51 | Slunce Arunáčaly |  Rodinné konstelace
V roce 2015 vám přejeme neustálé objevování své vlastní vnitřní krásy i síly a zvládání umění tvořit svůj život vědomě a v kvalitách, které si přejete!A NAVÍC přeji nám všem, abychom dokázali každý den nalézt něco, co nás rozzáří, inspiruje a nabíjí tak, abychom se ze života těšili a tuhle energii rozdávali dál! ...
A každému, aby pochopil, že se mu děje jen to, co si vytváří, co si přeje...!...

A ještě bych to doplnil: Tak si kráčím ráno v lese s kládou na rameni, mraky, vítr, stromy se ohýbají, sníh křupe pod nohami, mezi stromy prosvítá "ostwand" Javorového a cítím ten KLID, SOUZNĚNÍ, RADOST i LÁSKU. Tak jsem si řekl, vždyť přece TO JE TO, CO CHCEME, tak si to připomínejme ve chvílich, kdy nějaká touha nám zaslepuje zrak, kdy si myslíme, že musíme něco mít, či dosáhnout, že se prostě stačí projít v lese, uklidnit a hned nebo po chvíli se dostaví TO, CO NEJVÍC POTŘEBUJEME..

TAKŽE, NEZAPOMÍNEJME NA JEDNODUCHÉ VĚCI! V našem složitém světě!


KLID, SOUZNĚNÍ, RADOST, LÁSKU...

PS: A tady na stránkách bych to ještě doplnil o malý důležitý detail: Abychom to tak snadno a denně mohli pociťovat a prožívat, tak možná potřebujeme KAŽDODENNÍ MEDITACI a vytvořit ve své psychice přirozeně vplouvat do tohoto stavu VĚDOMÍ JEDNOTY!