Květen 2015

TAJEMSTVÍ ÚSPĚCHU

20. května 2015 v 18:49 | Rostislav |  Cesta poznání
KLÍČ K ÚSPĚCHU ve vašich plánech!

Rozhodl jsem se tady zveřejnit jeden z KLÍČŮ, které otevírají POKLADNICI života, tj. NÁS SAMÝCH.

Ale jak už to bývá s klíči, musíte být na to připraveni, jinak klíč neumíte použít, ale někomu už ty věci docvaknou a někdo už je možná používá, ale ještě se nad tím PRONCIPEM nezamyslel.

To jsem byl v Bratislavě na jednom MOTIVAČNÍM WORKSHOPU. Odbočím: Je skvělé alespoň jednou za rok něco takového nebo nějaký seminář absolvovat a NEMYSLET SI, nepřesvědčovat sám sebe, že uř VŠECHNO VÍM a umím!!!

Tak jsem tam seděl a naslouchal a rezonovalo to se mnou víc a víc a najednou JSEM TO VĚDĚL. Najednou jsem dostal ten VHLED! Do jedné podstatné věci, které souvisí S ÚSPĚCHEM.

A pal už jsem jen hledal slova, jak to sdělit a zformulovat.Když se chystám na nějakou důležitou událost - JEDNÁNÍ, PŘEDNÁŠKU, VÝSTUP v horách, to je jedno - tak na to nejprve MEDITUJI. Nejprve se zastavím, třeba sednu, UTIŠÍM SVOJI MYSL, aby se byla schopna soustředit . to je PODSTATNÉ! - a vnitřně si tu událost představuji - DÍVÁM SE NA NI, událost, která má přijít... A v určitý moment TO PŘIJDE: Moje celá psychika i tělo se sladí s mým CÍLEM a VYŘEŠÍ HO, uskuteční ho. V ten moment mi přijde POCIT, ŽE UŽ SE TO ODEHRÁLO. Už se to v mém nitru stalo, odehrálo se to. V ten okamžik se dostaví velká úleva a já se začínám na tu událost těšit a jdu si JI UŽÍT! Já do ni pak jdu s pocity, že už se to celé STALO a já se už jen TĚŠÍM z toho průběhu a ve vzpomínce si užívám její průběh i VÝSLEDEK.
Ale POZOR, není to nic hraného, už to opravdu "vím", cítím, že to již úspěšně proběhlo a já si to jdu už jenom užít. Vím, že se to sice dá ještě trochu pokazit, ale už JE TO HOTOVÉ, je to DOKONČENÉ!
A to je nádhera, jak to potom funguje v praxi a jaké zážitky a radosti z výsledku potom člověk prožívá!

Představte si, jdu na jednání, oni tam na mě tlačí a já se uvolněně usmívám, v klidu jim sděluji svoje podmínky s pocitem, že už je to hotové, už je to úspěšně dokončené a dohoda uzavřena a oni přistoupí úplně na všechno a od té CHVÍLE JSME PŘÁTELÉ A PODPORUJEME SE. Například velká firma a jeden malý človíček...:-)

TAK TO FAKT FUNGUJE, ALE MUSÍTE TOMU VĚŘIT!!!
A NEJEN VĚŘIT, MUSÍTE DO TOHO JÍT A DĚLAT TO, ZÍSKAT V TOM CVIK, ZRUČNOST, A NÁSLEDNĚ - SI TO UŽÍVAT!

A myslíte, že někdy nedostanu pocit, že je to sice hotové, ale NIC MOC? Je to sice dobré, ale žádný velký "úspěch"?
No jistěže jo. Zřídka, ale nastává to! Myslíte, že s tím pak bojuji anebo se to "snažím" změnit, jak někteří esoterní motivátoři učí? No néé, jdu a UŽIJI SI TO TAK, JAK TO JE! Protože cítím, že tak to teď má nebo může být a je to to, k čemu jsem právě dozrál a TĚŠÍM SE Z TOHO ÚPLNĚ STEJNĚ!!!

OBJEVUJTE SVÉ KLÍČE!

K RADOSTI ZE ŽIVOTA!