Prosinec 2015

PŘÁNÍ? JASNOU MYSL!

31. prosince 2015 v 7:58 | Rostislav |  LÉČIVÁ SÍLA PARTNERSTVÍ

DO NOVÉHO ROKU PŘEJI JASNOU MYSL, JASNÝ ZÁMĚR

Poznal jsem, že jediný rozdíl mezi lidmi, kterým se plní jejich přání a sny a těmi, kteří si stěžují, je ten, že
MAJÍ JASNO VE SVÉ MYSLI
VĚDÍ, CO CHTĚJÍ A CO NECHTĚJÍ
JSOU SAMI SEBOU
ŽIJÍ S DŮVĚROU KE SVÉ VNITŘNÍ SÍLE
VĚDÍ, ŽE SE DĚJE JEN TO, CO MÁ
UDRŽUJÍ MYSL V PŘÍTOMNOSTI
A NEDĚLAJÍ SI STAROSTI O DRUHÉ
O MINULOST, ANI BUDOUCNOST
UMÍ SI UŽÍVAT A RADOVAT SE Z TOHO, CO PRÁVĚ JE
JDOU PŘÍMO ZA SVÝM SNEM A NEPOCHYBUJÍ
ANEBO I POCHYBUJÍ, ALE JDOU DÁL
DOVOLÍ SI ŽÍT A DĚLAT, TO CO CHTĚJÍ
A CO JIM DĚLÁ RADOST
DOVOLÍ SI UŽÍVAT POTĚŠENÍ
TĚŠÍ JE DÁVAT A UMĚJÍ DÁVAT
VĚDÍ A DŮVĚŘUJÍ TOMU, KDO JSOU
NÁSLEDUJÍ VNITŘNÍ ŘÁD
A CÍTÍ V NĚM SVOBODU
PŘEKRAČUJÍ HRANICE SVÉ KOMFORTNÍ ZÓNY
MAJÍ JASNO, ŽE S TÍMHLE MUŽEM, ŽENOU
SVÉ VZNIKLÉ VNITŘNÍ KONFLIKTY NEŘEŠÍ VENKU
A NEOBVIŇUJÍ Z NICH DRUHÉ
PŘEVZALI 100% ZODPOVĚDNOST ZA SVŮJ ŽIVOT
PŘEJÍ SI TO, CO CHCE JEJICH SRDCE
SDÍLEJÍ LÁSKU
UMĚJÍ ŘÍCI, "NE"
A TAKY, "DĚKUJI"
"OMLOUVÁM SE"
A "PROSÍM"
***
Ale HLAVNĚ: MAJÍ JASNO A KLID V MYSLI
DÍKY POZORNOSTI A PŘÍTOMNOSTI
POZORNOSTI OTOČENÉ NA SVÉ NITRO
***
Doplňte si své
PŘEJI ZE SRDCE VŠEM!
DÍKY ZA TO, ŽE JSTE
MĚJTE RADOST A VDĚČNOST UŽ JEN Z TOHO,
ŽE JSTE
...-)))


Všechno je to jinak

21. prosince 2015 v 18:26 | Rostislav |  Cesta poznání
Všechno je jinak, než si myslíme!

V prosinci už zase více meditujeme a pěstujeme VNITŘNÍ KLID, takže jsme oba s ženou vstoupili do hlubších stavů VĚDOMÍ. Prožil jsem něklikahodinové silné vhledy a ty hlavní jsem se rozhodl tady sdílet:

Všechno je jinak, než si myslíme. Nejde tu o nic. Vědomí tvoří nekonečné sféry, a pak je skrz jednotky vědomí poznává a rozvíjí. My jsme ty jednotky vědomí v této sféře. Neustále tvoříme pouhým uvědomováním. VĚDOMÍ tvoří pro RADOST Z TVOŘENÍ. My tvoříme a učíme se tvořit pro radost z tvoření, jenomže nám to moc nejde. Brání nám v tom to osobní vědomí, kterým vnímáme tuto sféru REALITY.

Jde jen o to TVOŘIT PRO RADOST Z TVOŘENÍ.
Všechno, co zde existuje, je pouze VĚDOMÍ A MYŠLENKY. My se učíme nakládat se svými myšlenkami pomocí POZORNOSTI a neustále zažíváme výsledky svých myšlenek.
Přesto málo lidí chápe, že myšlenky mají takovou sílu, a že ne nějaký vnější osud, ale pouze naše myšlenky rozhodují o kvalitě tvoření.

Můžeš strávit celé životy pouhým nehnutým pozorováním bez myšlenek, ale nakonec se stejně rozhodneš tvořit.
Tvoř tedy to, co CHCEŠ TVOŘIT!
A když si stěžuješ, uvědom si, že přenášíš svůj problém na druhé a myslíš, že ho mohou vyřešit za tebe. To je ale omyl.
Venku vidíš neustále jen odraz svého NITRA.
Potřebuješ se učit dovednosti, jak nakládat se svými myšlenkami a tvořit VĚDOMĚ to, co chceš tvořit.

Kdo má už víceméně zvládnuté své NITRO, tak snadno materializuje svá přání. Nemusí si přát. Prostě po něčem v nitru toučí, něco mu pžináší radost, tak se to velmi rychle objevuje ve fyzické realitě.

Jediný skutečný význam života v těle je OSVOBOZENÍ. Bereme si těla proto, abychom na vlastní kůži zažívali důsledky našeho tvoření, ať už v předchozích inkarnacích anebo jako ENERGETICKÉ BYTOSTI bez těla, tzv. DUŠE. Musíš se setkat se vším, co jsi vytvořil pro své potěšení v "mezihvězdných sférách" a znovu to přijmout, protože nakonec VŠECHNO JSI TY. Ve vyšších sférách Vědomí, necítíš bolest, důsledky tvého neharmonického tvoření tak, jako v těle.
Proto si nakonec musíš vzít tělo a uskutečnit to přímo v těle, přes všechna ta lákadla, která tě dále zaplétají do osobního vědomí pomocí EGA, tedy připoutání k osobnímu vědomí.
Jde tu skutečně v první řadě o OSVOBOZENÍ a TVOŘENÍ PRO RADOST Z TVOŘENÍ.

Pochopitelně, že chcete-li žít naplněný život, pak se dále potřebujete učit dovednosti pro jednotlivé oblasti života. Rozvíjíte se, ale už ne jako MUS a pod tlakem pocitu OHROŽENÍ, že když mebudu "dost dobrý", tak... Už víš, že jsi VŽDY DOST DOBRÝ, dokonce víc, než to...:-)

Lidé se bojí tvořit podle svého SRDCE, protože mají STRACH, že přijdou o pohodlí, o přijetí společností a nakonec i o tělo. Přesto, že vše je jinak. Měl jsem se možnost osobně setkat s mnoha bytostmi, které se rozhodly jít za svým SREDCEM a všichni nejen přežili, ale dokonce se jim i po materiální stránce daří velmi dobře. Žijí bohatý život.
Setkal jsem se ovšem i s těmi, kteří sice měli sílu tvořit, žít podle svého srdce, ale jejich mysl byla ještě příliš zmatená, nosili v sobě spoustu pochybností anebo osobních tužeb, takže výsledek se jim nepodařil tak, jak si přáli.


Na této cestě ČLOVĚK POTŘEBUJE BÝT MAXIMÁLNĚ VĚDOMÝ SVÝCH MYŠLENEK A TOHO, CO SE ODEHRÁVÁ V JEHO NITRU. Neuspěje na této cestě ovšem, pokud zároveň nebude člověk věnovat NEUSTÁLOU POZORNOST SVÉMU VĚDOMÍ.

Orientace podle představy DOBRÉHO A ZLÉHO je velká past. Představa, že se musíte nejprve vyléčit anebo odblokovat je druhá past. Tělesné zdraví je výsledkem uvědomění a prožívání sebe jako VĚDOMÍ, nikoli EGO, osobní Já. Pak teprve přichází na řadu životospráva a samozřejmě také předchozí činy a inkarnace...

MŮŽEŠ DĚLAT A PROŽÍVAT, CO CHCEŠ, ALE JEN POKUD TVÁ MYSL SPOČÍVÁ V PŘÍTOMNOSTI, jinak se z toho budeš vždy vyčišťovat.
V části tvého Já, které je VĚDOMÍM, neexistuje žádné zranění, programy, ani bloky, můžeš do něj po dobrém pochopení a VYCVIČENÍ POZORNOSTI vstoupit téměř kdykoli, ovšem udržet se v něm vyžaduje VYTRVALÝ A NEUTUCHAJÍCÍ I DLOUHODOBÝ TRÉNINK!

NÁDHERNÉ VÁNOCE A HLUBOKÝ MÍR V SOBĚ PO VŠECHNY TYTO VNITŘNĚ BOHATÉ DNY AŽ PO NOVÝ ROK PŘEJI VŠEM LIDEM ZE SRDCE. PŮJDE TO JEN S VNÍMÁNÍM PŘÍTOMNOSTI. PŘÍTOMNOST JE NÁŠ NEJVĚTŠÍ DAR, KTERÝM JE OBDAROVÁN KAŽDÝ ČLOVĚK!