Říjen 2016

NEUSTÁLE SE VZDĚLÁVAT

3. října 2016 v 17:43 | Rostislav |  Cesta poznání
Zase trochu zéžitků z firemního světa!

Byl jsem na školení firmy PRESS METAL na Skalce v Beskydech a téma bylo SPIRÁLOVÝ MANAGEMENT S Ing. Stanislavem Häuserem, Csc. Moc jsem se netěšil, očekával jsem příliš technickou lekci, ačkoli SRDCE mi říkalo, že to bude skvělé... A BYLO:

Se Standou jsme si brzy padli do noty. Od 16ti cviči jógu a ve své práci si uvědomuje, jak vše je propojeno se vším. Prostě JEDNOTA. TOUHA - CESTA - CÍL a pocit úspěchu prolíná všechny oblasti života a opírá se o práci s myslí. Je skvělé dívat se z tohoto pohledu i na fungování firmy. I touto cestou je člověk nakonec vedený ke spojení s JEDNOTOU. Protože k dlouhodobému úspěchu jak v osobním, tak firemním životě vede jedině vnímání a respektování JEDNOTY. A na této cestě potřebuješ následovat více SRDCE než HLAVU. Avšak hlavu nemůžeš vynechat, jinak bys zase tu JEDNOTU minul...

Obrázkovou analogii s nemocnicí a jejími odděleními by se dalo použít i na osobní nejen firemní rozvoj...

Nacházíte se ještě "v lůžkové části" anebo už rehabilitujete svou mysl i tělo? Anebo dokonce jdete cestou PREVENCE a převzali jste už zodpovědnost za své štěstí a VĚDOMĚ SE ROZVÍJÍTE?

SPIRÁLOVÝ MANAGEMENT je cestou ke ZDRAVÍ firmy a lze jej aplikovat na každý živý systém, včetně člověka!

Lidé z firemního prostředí, ti, kteří už se dokáží živit sami i vy, kteří se rádi vzděláváte, otevřete si stránky společnosti HSG a postudujte.
Možná pochopíte něco navíc...

ŽIVOT NENÍ JEN SEDĚT V MEDITACI, to je jen pro poznání a soustředění, nýbrž TVOŘIT!

A TVOŘIT V JEDNOTĚ,HARMONII...
To je cesta k "ÚSPĚCHU", tj. pocitu naplnění, smysluplnosti a VNITŘNÍHO VEDENÍ.
Ve firemním prostředí se to nazývá FLOW.
My říkáme, že jsme V PROUDU.