ŽIVOT TI CHCE DÁT VŠE!

1. ledna 2018 v 11:44 | Slunce Arunáčaůy |  Terapie
RADOST Z PRÁCE (NA SOBĚ) A BOHATÉ ZÁŽITKY ROKU 2018, NEBOŤ ŽIVOT TI CHCE DÁT VŠE!!! :-)
Dnes šla moje žena do práce, vzala si dobrovolně službu, protože čekala, že už budem stejně ulyžovaní a na Silvestra jdeme spát brzy, AŤ SI UŽIJEME KRÁSNOU NOC...:-)
Popřál jsem jí: "Měj RADOST Z PRÁCE a KRÁSNÉ ZÁŽITKY!" a moje žena mi popřála také RADOST Z PRÁCE a krásný den! Šel jsem do sklepa řezat dřevo a topit...
Ostatně, tohle si přejeme denně. Víte, jak se následně podvědomě rozhodujeme a na co se během dne zaměřuje naše mysl, když slyšíme tato slova? Prostě pak nejde nemít KRÁSNÝ DEN i radost z práce. A to i když prožíváme ono "ČIŠTĚNÍ", "BAD DAY", tak se to vždy nakonec překlopí a den je krásný a zážitky prostě zajímavé a RADOSTNÉ! Anebo OBOHACUJÍCÍ!
(v ALPÁCH jsme taky prožili velkou "ČISTKU", jeli jsme lyžovat a najednou vidím, že máme prasklou pneumatiku, celou díru! Pravda, měli jsme den předem i HÁDKU, takže ro souviselo... To se mi ještě v životě nestalo, že bych nemohl dojet! A na nových autech nejsou rezervy! Nejdřív jsem byl zoufalý a smutný, pak naštvaný, že nemohu lyžovat a bude mě to stát spoustu peněz..... Janičku jsem poslal autobusem lyžovat. Telefonoval jsem asistenci. Pak něco zařizovala "domácí". Vzduchem lítaly částky, že se mi točily panenky. Až jsem své pocity konečně překlopil do ZDRAVÉHO NAŠTVÁNÍ A ROZHODNOSTI. "TEĎ TO VYŘEŠÍM A BUDE TO PERFEKTNÍ" a plně, s veškerou energií, jsem se SOUSTŘEDIL na ŘEŠENÍ, A TÍM OKAMŽITĚ ZAČALY TRYSKAT NÁPADY A "KOLA UDÁLOSTÍ SE ROZTOČILA!"
Já jsem se už v podstatě na tom kolotoči jen vezl a UžÍVAL SI TO. Zalilo mě normálně velké ŠTĚSTÍ, hluboké pocity dojetí A RADPSTI...
Za hodinu bylo AUTO SPRAVENÉ a zaplatil jsem v podstatě jenom pneumatiku plus dárky za to, že mě lidé ochotně vozili! Přitom den předem jsem si říkal, že nasněžilo a potřeboval bych NOVÉ PNEU aspoň vpředu...:-) VIDÍTE? Tak se děje to, co si přeješ! Ale taky potřebuješ ODVAHU MÍT DŮVĚRU PRO neobvyklé a ORIGINÁLNÍ ŘEŠENÍ, pro které se rozhodneš!
A stihl jsem samozřejmě i PARÁDNĚ ZALYŽOVAT - nejen Janička - protože ŹIVOT TI CHCE DÁT VŠECHNO, i když se máš pročistit!)
V PRÁCI ANEBO PRÁCI trávíme spoustu času, proto je velmi důležité, jak tento čas prožijeme a jak se do naši mysli zapíše, protože s těmito pocity se pak SETKÁVÁME SE SVÝM PARTNEREM. Jak potom řešíme společné situace?
Takže do nového roku přeji všem RADOST Z PRÁCE A BOHATÉ ZÁŽITKY!
Samozřejmě, ta nejdůležitější práce, kterou tady na Zemi vykonáváme, je PRÁCE NA SOBĚ, práce na rozvoji svého osobního vědomí.je to ta nejtěžší a NEJDŮLEŽITĚJŠÍ! Proto i zde: RADOST Z PRÁCE a našeho pokroku na této cestě: POZNÁVAT, KDO JSME, CO JE SVĚT A JAK FUNGUJEME!
A CO NEJVÍCE ROZVINOUT SVOJI SCHOPNOST TVOŘIT TO, CO CHCI ŽÍT!
RADOST Z PRÁCE, RADOST ZE ŽIVOTA, RADOST Z TVOŘENÍ!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama